Okeano spalvos

FILMAI IR VIDEO

Filmuojame tai, kas mus verčia jausti. Montuojame taip, kad ir jūs galėtumėt pajausti ką apčiuopėm mes. Kartais sunku žodžiais išreikšti tas akimirkas, kurių neįmanoma surežisuoti, kurios nutiko tik kartą ir daugiau tokių pat jau nebus. 

Dirbame individualiose ir komercinėse srityse, bet visur ieškome to paties tikrumo. Kad ir kokį projektą įgyvendintume jis visad persipina su vidiniais klausimais: kuo grįstas mūsų gyvenimas, kur mūsų vertybės, kas mums svarbu ir kas tikra bei autentiška.

Mėgaujamės galėdami derinti užfiksuotus vaizdus su kitų kūrėjų muzikiniais ar kitokiais kūrybiniais darbais. Galime padėti jiems išsireikšti ir parodyti jų kūrybą dar kitomis spalvomis. Mylime dokumentiką, bet savo kūrybą išnaršome pačiais įvairiausiais būdais ir noriai eksperimentuojame spontaniškai.

Įgyvendiname įvairaus spektro filmų bei video projektus. Režisuojame, filmuojame ir montuojame reflektyvius ir kūrybiškus video portretus, artistiškus dokumentinius bei šventinius filmus, muzikinius ir pristatomuosius (promo) video klipus.