Okeano spalvos

APIE MUS

Esame vizualiųjų menų kūrėjai Jonas Urvakis ir Aistė Jucytė – Urvakė.

Ieškome bei atrandame šviesius gyvenimo atspindžius per gamtą ir žmogų. Eksperimentuojame, klausiame ir visada ieškome Tikrumo.

REŽISUOJAME, FILMUOJAME IR MONTUOJAME
Dokumentinius, meninius trumpametražius filmus; 
Reklaminius ir pristatomuosius (promo) video klipus;
Gyvus pasirodymus, muzikinius bei YouTube video klipus.

FOTOGRAFUOJAME
Žmones ir jų portretus
;
Produktų reklamas;
Iš oro dronu;
Gamtą ir keliones.

PAGRINDAS IR požiūris

Kūryba be laisvės ir meilės ne kūryba, todėl visada pradedame būtent nuo pamatinių vertybių. Kurdami norime skleisti gerumą ir grožį, atskleisti Jūsų stiprybes bei unikalumą.

Mūsų kūrybinio proceso pagrindas – stebėti ir fiksuoti Jūsų Šviesą per gamtą ir jos ramybę arba judantį, jaučiantį, kvėpuojantį žmogų.

Aktyviai dirbame ir kuriame su individualiais žmonėmis, tarptautinėmis kompanijomis, organizacijomis, miestais ir įmonėmis, išlaikydami tas pačias vertybes – sąmoningumą, atvirumą ir pagarbą vienas kitam.

Mūsų universalumas, noras kurti originalius kūrinius bei patirtys kuriant vizualiųjų menų srityse leidžia mums puikiai prisitaikyti prie įvairiausių skirtingų projektų, idėjų bei išbandymų. Esame atviri bendravimui bei bendradarbiavimui įvairiose terpėse.

Tikime, kad visada galime ir visada atiduodame viską, kad sukurtume aukščiausios kokybės paslaugas, kuriomis galėtume džiaugtis kartu. Jei Jūs esate vedami to paties arba ieškote žmonių, kurie padėtų užfiksuoti tai – mes esame čia.

Su meile,
Jonas ir Aistė

Jonas Urvakis

Vaizdo ir montažo režisierius, fotografas

Filmų ir vizualiųjų menų kūrėjas, turintis įvairią kūrybinio darbo patirtį dokumentikos ir video klipų režisūros, montažo bei fotografijos srityse. Stiprus medijos ir komunikacijos specialistas, turintis kino studijų bakalauro laipsnį iš Middlesex universiteto, Londone. Aistringai dalijasi mūsų įgimta natūralia esybe, esančia kiekviename iš mūsų, per vizualiuosius menus.

Aistė Jucytė - Urvakė

Fotografė, videografė

Profesionali fotografė ir retušuotoja su stipriais įgūdžiais vizualiųjų menų ir videografijos srityse Aistė yra atvira per bet kokį objektyvą įnešti šviesos, džiaugsmo ir grožio visuose gyvenimo atspindžiuose. Baigusi viešosios komunikacijos bakalauro studijas Vytauto Didžiojo universitete Kaune, toliau tęsė ir gilino patirtį fotografijos srityje, kuria užsiima daugiau nei 12 metų.