Okeano spalvos

APIE MUS

Esame vizualiųjų menų kūrėjai Jonas Urvakis ir Aistė Jucytė – Urvakė.

Ieškome bei atrandame šviesius gyvenimo atspindžius per gamtą ir žmogų. Eksperimentuojame, klausiame ir visada ieškome Tikrumo.

MES REŽISUOJAME, FILMUOJAME IR MONTUOJAME
Dokumentinius, meninius trumpametražius filmus;
Muzikinius ir pristatomuosius (promo)
video klipus.


MES FOTOGRAFUOJAME
Žmones
;
Meno projektus;
Produktų reklamas;
Gamtą ir keliones.

MŪSŲ DRAUGAI IR KLIENTAI

PAGRINDAS IR požiūris

Mūsų kūrybinio proceso pagrindas – stebėti ir fiksuoti Jūsų Šviesą. Per gamtą ir jos ramybę arba judantį, šokantį, kvėpuojantį žmogaus kūną – mes atspindime matomą šviesą ir šešėlius.

Kūryba be laisvės ir meilės ne kūryba, todėl visada pradedame būtent nuo pamatinių vertybių. Kurdami norime skleisti gerumą ir grožį, atskleisti Jūsų stiprybes bei unikalumą.

Aktyviai dirbame ir kuriame su individualiais žmonėmis, organizacijomis, miestais ir įmonėmis, išlaikydami tas pačias vertybes – sąmoningumą, atvirumą ir pagarbą vienas kitam.

Mūsų universalumas, noras kurti originalius kūrinius bei patirtis vizualiųjų menų srityse leidžia mums puikiai prisitaikyti prie įvairiausių skirtingų projektų, idėjų bei išbandymų. Esame atviri bendravimui bei bendradarbiavimui įvairiose terpėse.

Tikime, kad visada galime ir visada atiduodame viską, kad sukurtume aukščiausios kokybės paslaugas, kuriomis galėtumėme džiaugtis kartu. Jei Jūs esate vedami to paties arba ieškote žmonių, kurie padėtų užfiksuoti tai – mes esame čia.

Su meile,
Jonas ir Aistė

Jonas Urvakis

Režisierius - Okeano spalvos

Filmų ir vizualiųjų menų kūrėjas, turintis įvairią kūrybinio darbo patirtį dokumentikos režisūros ir montažo, fotografijos bei web dizaino srityse. Stiprus medijos ir komunikacijos specialistas, turintis kino studijų bakalauro laipsnį iš Middlesex universiteto, Londone. Aistringai dalijasi mūsų įgimta natūralia esybe, esančia kiekviename iš mūsų, per vizualiuosius menus. Sekite jį socialiniuose tinkluose, kad pamatytumėte daugiau.

Aistė Jucytė - Urvakė

Fotografė - AisteGalerie, Okeano spalvos

Profesionali fotografė ir retušuotoja su stipriais įgūdžiais vizualiųjų menų ir videografijos srityse Aistė yra pasiryžusi per bet kokį objektyvą įnešti šviesos, džiaugsmo ir grožio visuose gyvenimo atspindžiuose. Ji yra viešųjų ryšių ir komunikacijos specialistė, turinti bakalauro laipsnį iš Vytauto Didžiojo universiteto Kaune ir turi daugiau nei 10 metų patirtį fotografijos srityje. Sekite Aistę socialiniuose tinkluose, kad pamatytumėte daugiau jos kūrybinių darbų.