Okeano spalvos

APIE MUS

Esame vizualiųjų menų kūrėjai Jonas Urvakis ir Aistė Jucytė – Urvakė.

Ieškome bei atrandame šviesius gyvenimo atspindžius per gamtą ir žmogų. Eksperimentuojame, klausiame ir visada ieškome Tikrumo.

MES REŽISUOJAME, FILMUOJAME IR MONTUOJAME
Dokumentinius trumpametražius filmus;
Pristatomuosius (promo) ir
reklaminius video klipus.


MES FOTOGRAFUOJAME
Žmones
;
Meno projektus;
Produktų reklamas;
Gamtą ir keliones.

MŪSŲ DRAUGAI IR KLIENTAI

požiūris ir vertybės

Kūryba be laisvės ir meilės ne kūryba, todėl visada pradedame būtent nuo pamatinių vertybių. Kurdami norime skleisti gerumą ir grožį, atskleisti Jūsų stiprybes bei unikalumą.

Aktyviai dirbame ir kuriame su individualiais žmonėmis, organizacijomis, miestais ir įmonėmis, išlaikydami tas pačias vertybes – sąmoningumą, atvirumą ir pagarbą vienas kitam.

Mūsų universalumas, noras kurti originalius kūrinius bei patirtis vizualiųjų menų srityse leidžia mums puikiai prisitaikyti prie įvairiausių skirtingų projektų, idėjų bei išbandymų. Esame atviri bendravimui bei bendradarbiavimui įvairiose terpėse.

Vieni iš pastarųjų mūsų klientų tai kompanijos „Bestway“ ir “Lay-Z Spa” bei darbas su jų agentūromis Milane, Italijoje bei Ekseteryje, Jungtinėje Karalystėje. Fotografavome bei kūrėme video reklamas šių kompanijų produktams Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje bei Portugalijoje. Kuriame kartu su profesionalų komanda, su kuria gebame augti, tobulėti bei kurti aukščiausios kokybės paslaugas.

Vieni iš mūsų draugų su kuriais kartu kuriame ir dirbame yra Cider Mill Films ir Immix Media produkcinės kompanijos.

Tikime, kad visada galime ir visada atiduodame viską, kad sukurtume aukščiausios kokybės paslaugas, kuriomis galėtumėme džiaugtis kartu. Jei Jūs esate vedami to paties arba ieškote žmonių, kurie padėtų užfiksuoti tai – mes čia. Ir norime prisidėti.

Laimingai,
Jonas ir Aistė.

Jonas Urvakis

Filmų kūrėjas, fotografas, menininkas

Aistė Jucytė - Urvakė

Fotografė, operatorė, menininkė